System FSC i ILB

Charakterystyczna ażurowa konstrukcja FSC oraz słup ILB to wizytówka naszej firmy. Dzięki tej technologii nasze konstrukcje są lżejsze ale tak samo mocne jak z pełnych profili.

Obory w konstrukcji stalowej

Conexx specjalizuje się w projektowaniu i budowie hal stalowych przeznaczonych dla sektora rolniczego. Jesteśmy znanym i uznanym dostawcą budynków inwentarskich, przede wszystkim obór.

Kurniki dla brojlerów oraz niosek

Nasze konstrukcje bardzo dobrze sprawdzają się w kurnikach. Ażurowy profil FSC pozwala na łatwe mycie konstrukcji oraz przeprowadzenie wymaganych przewodów wewnątrz słupów konstrukcyjnych.
CONEXX SPÓŁKA Z O.O. LIDER W PRODUKCJI BUDYNKÓW INWENTARSKICH

Producent hal magazynowych i produkcyjnych

CONEXX SPÓŁKA Z O.O. LIDER W PRODUKCJI BUDYNKÓW INWENTARSKICH

Od wielu lat wykonujemy profesjonalne konstrukcje dla naszych Klientów, którzy prowadzą działalność w sektorze rolniczym bądź logistycznym. Firma Conexx Sp. z o.o., jako doświadczony producent hal stalowych, jest w stanie połączyć nowoczesne trendy architektoniczne ze sprawdzonymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Dzięki temu budowa hali produkcyjnej, magazynu czy też budowa obory przynosi satysfakcjonujące dla naszych Klientów rezultaty.

Specjalnością Conexx Sp. z o.o. jest nie tylko budowa magazynu czy tradycyjnych hal stalowych. Wykonujemy również konstrukcje dwuspadowe – przede wszystkim dla Klientów z branży rolnej.


Od wielu lat specjalizujemy się w projektowaniu i dostarczaniu nowoczesnych budynków inwentarskich (np. obory) oraz obiektów na maszyny i płody rolne.


Jesteśmy międzynarodową firmą obejmującą swoim zasięgiem większą część Europy. Korzenie przedsiębiorstwa sięgają Holandii i końca lat 50-tych XX wieku, jednak od ponad 15 lat produkcja naszych budynków odbywa się w Polsce - w Myszkowie.


Główną część naszej oferty stanowią budynki inwentarskie (zajmujemy się przede wszystkim budową obór i kurników) oraz hale magazynowe (na maszyny lub płody rolne). W tej dziedzinie jesteśmy jednymi z najlepszych ekspertów w Europie. Wśród naszych klientów znajdują się zarówno indywidualni rolnicy, jak i duże gospodarstwa rolne.


Posiadamy również doświadczenie w budowie hal produkcyjnych.


Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami w zakładce OFERTA. Podzieliliśmy ją na trzy grupy produktów w zależności od przeznaczenia i stosowanej technologii.