Konstrukcja ILB

Nasze doświadczenie pozwala budować hale o szerokości większej niż 35 metrów bez stosowania słupów podporowych wewnątrz budynku.

Obora Comfort Line

Wysoka wydajność mleczna w ogromnym stopniu zależy od dobrze wentylowanego i odpowiednio doświetlonego budynku.

Budowa obory

Budowa obory

Eurozagroda

Grupa budynków Comfort-Line obejmuje głównie budynki inwentarskie, a wśród nich przede wszystkim obory i kurniki. To właśnie budowa obory oraz pozostałych, niezbędnych budynków gospodarczych sprawia, że głównymi odbiorcami naszych usług są Klienci pracujący w sektorze rolniczym. W Comfort-Line zwracamy uwagę również i na to, co dla naszych Klientów jest istotne. Wiemy, że jest jak najwyższy komfort życia zwierząt. Stąd w tej grupie wykorzystujemy materiały od najlepszych dostawców, a w projektowaniu zwracamy szczególną uwagę na elementy takie jak oświetlenie, wentylacja i ergonomia wykorzystania. Dbamy też o bezpieczne wykończenie wszystkich inwestycji – pragniemy aby budowa obory czy kurnika pozwoliła skorzystać z obiektu stwarzającego komfortowe i bezpieczne warunki dla zwierząt.
Jeśli chodzi o obory mamy doświadczenia w wykonywaniu budynków zarówno dla małych stad (od 50 sztuk), jak i ogromnych ferm mlecznych (liczących nawet 5000 krów dojnych). Z kolei nasze kurniki doceniane są nie tylko przez hodowców, ale też prasę oraz środowiska branżowe.


Nasz kurnik na 27 tysięcy szt. brojlerów zdobył główną nagrodę w kategorii "Budynki Inwentarskie" w prestiżowym konkursie Eurozagroda organizowanym przez portal Budorol pod partonatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Budynek inwentarski typu Comfort Line