top of page
Asset_2at2x.png

Firma

Conexx®

Grupa Conexx obejmuje firmy zajmujące się produkcją konstrukcji stalowych. Na rynku polskim jesteśmy obecni od 20 lat, w czasie których dostarczyliśmy ponad 300 budynków lokalnie oraz ponad 1000 do innych krajów.

conexx-tehdas-ilmakuva.jpg
Conexx Liikerakennus

In steel we trust

Conexx powstał w 1957 roku w Holandii i od początku mocno operuje w krajach całej Europy. Siedziba firmy i główny zakład produkcyjny mieści się w Polsce, w Myszkowie na Śląsku.

Nasza wiedza oraz doświadczenie w konstrukcjach stalowych pozwala mierzyć się z nawet najbardziej wymagającymi wyzwaniami projektowymi. Oprócz wiedzy technicznej i wysokich kwalifikacji zawodowych, cechujemy się rozumieniem specyficznych wymagań oraz różnic kulturowych w poszczególnych krajach. Rozumiemy zatem różnice w metodach produkcji oraz wymaganiach wynikających z uwarunkowań klimatycznych.

Nasz pomysł na biznes to wysoko wykwalifikowany i zmotywowany personel, ciągłe ulepszanie, nowoczesne metody pracy i regularnie modernizowany park maszynowy. Wszystko to wspomagane jest przez doświadczony, międzynarodowy zespół dyrektorów. Te solidne fundamenty zapewniają nam sukces na międzynarodowych rynkach.

Naszą wielką dumą jest rozwój produktów, których najlepszym przykładem jest FSC© – belka stalowa nowej technologii, żeby wymienić tylko to. FSC© posiada wszystkie cechy typowego profilu stalowego, jednak jest tańsza, dzięki czemu cały budynek można zbudować mniejszym kosztem. FSC© to kombinacja optymalnego wykorzystania materiału i wysokiej sztywności profilu stalowego, co pozwala nam oferować wysokiej jakości konstrukcje w konkurencyjnej cenie. To właśnie dlatego Conexx® jest prekursorem na stale rozwijającym się rynku budowlanym.

Mamy do dyspozycji najnowsze metody produkcji. Co więcej, projektowanie i produkcja są na bieżąco monitorowane przez nowoczesny system kontroli jakości i zarządzania. Dlatego jesteśmy głęboko przekonani o możliwości odpowiadania na najbardziej skomplikowane i nowoczesne wyzwania rynku przemysłowego, handlowego i rolnego. Jesteśmy dumni z wiodącej roli na rynkach Finlandii, Polski i Holandii.

Conexx® inwestuje w zrównoważone budownictwo

Conexx® inwestuje w zrównoważone budownictwo.

W Conexx® stawiamy czoła wyzwaniu zrównoważonego rozwoju dzięki wykwalifikowanym i zmotywowanym pracownikom, nowoczesnym metodom pracy, najnowszej technologii produkcji oraz międzynarodowemu zespołowi zarządzającemu Conexx®. Dobrym przykładem jest m.in. opatentowana belka FSC ©. Belka FSC © łączy optymalizację wykorzystania materiałów z wysoką sztywnością konstrukcyjną, umożliwiając Conexx® oferowanie wysokiej jakości konstrukcji stalowych w konkurencyjnych cenach - z myślą o zrównoważonym rozwoju.

 

Lata rozwoju przeniosły nas na nowy poziom. Conexx® ma przyjemność ogłosić, że osiągnął drugi etap trójfazowego programu środowiskowego, w którym budynki Conexx® są neutralne pod względem CO2 i niskoemisyjne!

 

 

„Obecnie trwają przygotowania do trzeciego etapu, gdzie oprócz obecnego poziomu staniemy całkowicie neutralni energetycznie. Ta trzecia faza będzie gotowa na początku 2023 roku. Bez czystego środowiska żaden sukces nic nie znaczy. ”

 

Jarkko Kivelä Jan de Keizer

CONEXX - Lönnqvist
Kestävä rakentaminen
bottom of page